Jízdní kola

Běžně nabízíme dětská, horská, crossová, a silniční kola značek GIANT, AUTHOR a MERIDA a elektrokola CRUSSIS a GIANT. V prodejně v Řevnicích je vystaveno více než 40 různých modelů jízdních kol, další máme ve skladu. V hlavní sezoně se snažíme držet skladem prodávané modely ve všech frekventovaných velikostech s tím, že na prodejně je vystaven určitý model a další velikosti (eventuelně barvy) jsou dispozici ve skladu, přesto, pokud si nějaké z námi nabízených kol vyberete (třeba v našem e-shopu), informujte se, prosím, předem zda je Vámi vybrané kolo sestavené a připravené.

Výběr jízdního kola není jednoduchou a krátkodobou záležitostí. Měla by mu předcházet rozvaha o tom co se od něj očekává a žádá, kde, jak často a jak náročně se bude jezdit a z toho by měl vyplynout typ a kvalita materiálu (rám, vidlice, komponenty), který je pro daného jezdce optimální. Může se stát že Vám seriové kolo nebude vyhovovat . Snažíme se proto přizpůsobit konkrétní jízdní kolo individuálním požadavkům zákazníka, ať už výměnou komponentů, doladění posedu výměnou sedla, představce, řidítek, či případnou  montáží vybraných doplňků.

Každé námi nabízené jízdní kolo prochází poměrně složitým procesem rozebrání, mazání a seřízení ložisek, centrování kol, montáže, seřízení brzd a řazení, tak aby výsledkem byl bicykl co možná nejlépe připravený k jízdě.

Samozřejmostí je bezplatná garanční prohlídka po najetí prvních 100 km.

Celoodpružené MTB
Celoodpružené MTB
MTB
MTB
Elektrokolo
Elektrokolo
Silniční kolo
Silniční kolo
Krosové kolo
Krosové kolo
Dětské
Dětské

Author Merida KOSTKA – český výrobce koloběžek GIANT CRUSSIS