Koloběžky pro děti i dospělé

Pro ty kteří chtějí poznávat nové pohybové aktivy jsme připravili  koloběžky od domácího výrobce KOSTKA. Koloběžka nemusí být jen dětské vozidlo, ale i dobře fungující prostředek pro rekreaci, dopravu či sport. České koloběžky KOSTKA jsou toho důkazem.

Proč koloběžka?

-obdobně jako jízdní kolo může být plnohodnotným dopravním prostředkem, rekreačním či sportovním náčiním

-jízda na koloběžce je vhodným kompenzačním cvicením, které pomáhá odstranovat bolesti a zatuhlost zádového svalstva. Dochází k celkové stabilizaci kyclí a trupu, která hraje zásadní roli v prevenci v potížích s páterí. Jen málokterá sportovní aktivita dokáže zpevnit zádové svalstvo tak, jako právě jízda na koloběžce. Rovnoměrně zatěžuje celé tělo, krom nohou (střídání je nezbytné), pracují i zádové svaly a ruce, přičemž zátěž na nohy je výrazně nižší než při běhu

-na rozdíl od in-line bruslí má řidítka a brzdy

-k zemi je blíž a sestoupení je snažší než z kola, což mohou ocenit rodiče malých dětí které ještě nemají dobře zvládnutou techniku jízdy na kole či odrážedle, případně pejskaři

K dispozici je ucelená řada koloběžek počínaje dětskými modely KID, městský speciál CITY, univerzály UNI, HILL, cestovní TOUR až po závodní speciál RACER.

Koloběžky pro dospělé jsou vybaveny komponenty Shimano,  kola mají kvalitní ráfky, popřípadě zapletená kola na půmyslových ložiscích, takže jejich nosnost je až 150kg. Provedení je samozřejmě nesrovnatelně kvalitnější než dálněvýchodní produkce.

Další informace naleznete v našem e-shopu, popř. stránkách výrobce

www.kostka-kolobka.eu

 

leták
leták
Kostka HILL
Kostka HILL
Kostka RACER
Kostka RACER
Kostka Tour
Kostka Tour

Author Merida Haro KOSTKA – český výrobce koloběžek GIANT