Úvodem

Jízdní kolo, v té podobě jak jej známe dnes, je staré více jak sto let. Došlo k mnoha změnám technika prošla bouřlivým vývojem, v cyklistice vzniklo mnoho nových disciplin, kolo se z původního dopravního prostředku stalo sportovním náčiním široké veřejnosti. Vývoj se nevyhnul ani naší firmě a i zde lze hovořit o historii vždyť letos to bude již 28 let od jejího založení a zahájení činnosti.Z malé dílny zaměřené jen na servis se stal poměrně známý obchod. Díky rozšíření prodejní plochy je z malé prodejny velký obchod s širokou nabídkou kol, doplňků, náhradních dílů, cyklistického oblečení a sportovních potřeb, prodáváme známé značky kol a elektrokol.

Nicméně jedno zůstalo stejné jako na začátku, kolo nás stále baví, není pro nás jen bezduchou věcí určenou pro obchod a výdělek. Je výsledkem práce konstruktérů, výroby, snahy zkušebních jezdců i nás samotných. Snažíme se pečlivě vybírat kola těch nejlepších značek a typů v maximální snaze nabídnout zákazníkovi to nejlepší co je v dané kategorii k dispozici. Stavíme především na značkách Giant, Author, Apache a Merida. Pracujeme s ověřenou kvalitou a materiálu v určité (ne)kvalitě se programově vyhýbáme.

Kromě kol se snažíme nabídnout širokou škálu doplňků, ať už typu komponentů, odpružených vidlic, více nebo méně důležitých drobností, cyklistického oblečení a sportovních potřeb.

Ať se k nám vydáte na nákup nebo se jen náhodně zastavíte při vyjížďce na Brdy nebo do Českého krasu přál bych Vám abyste se u nás v Řevnicích cítili dobře.

Martin Štorek

Silniční kolo
Silniční kolo
MTB
MTB

Author Merida KOSTKA – český výrobce koloběžek GIANT Apache Elektrokola CRUSSIS