Servis kol

Provádíme běžný servis jako je seřízení středů, nábojů kol, brzd, řazení, centrování kol, přestavby na elektrokola.

Umíme postavit jízdní kolo dle požadavků zákazníka, případně přestavět běžný seriový model.

Servis je zřízen především pro kola u nás zakoupená. Samozřejmě, umožňuje-li to kapacita, rádi opravíme i kola zakoupená jinde, v hlavní sezoně (březen - září) je NEZBYTNÉ SE PŘEDEM OBJEDNAT.

Vaše kolo rádi opravíme, jen si, prosím, nepleťte servis s úschovnou. Kola ve většině případů opravujeme do druhého pracovního a vzhledem k omezené kapacitě skladu je nezbytné je také v dohodnutém termínu vyzvednout.  Pokud kolo nebudete déle potřebovat snažte se dohodnout si jeho opravu tak, abyste jej dokázali příslušně odebrat.   V sezoně nejsme schopni skladovat opravené kolo týden. 

Kola na servis přijímáme od pondělí do pátku mezi 8 a 18 hodinou. MIMO TENTO ČAS KOLA DO SERVISU NEPŘÍJÍMÁME!  V sezoně (březen - září ) nejsme o víkendech schopni servis provádět!

Zakázky přijaté v dohodnutém termínu se snažíme vyřídit do dalšího pracovního dne, přičemž jsme se zákazníkem v telefonickém kontaktu takže je možné okamžitě konzultovat případné problémy či nejasnosti.

Zvýhodňujeme mimo sezonní servis v měsících říjen - únor, v tomto období je vhodné řešit přestavby, celkové a generální opravy.

Servis jízdních kol
Servis jízdních kol

Author Merida KOSTKA – český výrobce koloběžek GIANT CRUSSIS